מי ולמה

שמי ציפי וממש עוד רגע אני בת 65 וזה אומר שיש לי הרבה זמן להתמסר לאהבות ישנות וחדשות.  מאז שאני זוכרת את עצמי נמשכתי למטבח ופיתחתי אהבה גדולה לבישול ואפיה. אפילו ניסיתי להפוך את הבישול לפרנסה אבל…..
עברתי תקופות שבהן התמקדתי בנושאים כמו לחם וחלות, קישים, פסטות, עוגות ועוד.
גיל 65 אומר גם שיש מגבלות של בריאות – כמו סוכר למשל – קשה אבל אפשרי. ופה נכנס גם ה"למה". מצאתי פה הרבה בלוגים מדהימים עם מתכונים נפלאים  אבל היה לי קשה למצוא כאלה שהתאימו לכל המגבלות שלי. יש דברים שאני לא אוהבת – כמו חלב, ודברים שהגוף שלי לא סובלני אליהם – כמו פטריות, אני מרבה לאכול כוסמת וקינואה אבל ולמרות כל האמור לעיל  – אני רוצה לאכול אוכל ט ע י ם. אז ניסיתי לאלתר מתכונים שמתאימים לי וחשבתי שיהיה נפלא לשתף גם אתכם בתוצאות ואולי אפילו למלא איזה חסר כאן.
אני כמעט מתפתה לומר שהמתכונים שייכים לז'אנר "המתכונים הבריאים" אבל אני מבינה שמה שבריא לי לא בהכרח בריא ומתאים לאחרים. ובכלל לאחרונה מתקפת המידע על תזונה נכונה ממש מבלבלת ואפילו סותרת את עצמה לפעמים. אז מסתבר שכל אחד צריך למצוא את הבריא והמתאים לו. אז שיהיה בהצלחה לכולנו.

4 תגובות “מי ולמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>